Motel California Motel California

Przenieście się do 1973 roku, do słonecznej Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Wasza przyjaciółka Kasia dzwoni do Was błagając o pomoc. W jej głosie słyszycie przerażenie rodem z horroru. Ogarnia Was strach, a wszystko co się dzieje powoduje, że jesteście przekonani, że przydrożny motel, w którym zatrzymała się Wasza przyjaciółka może być ostatnim miejscem jakie w życiu odwiedzi. Skradziony paszport, dziwna obsługa, niepokojące dźwięki … to dopiero początek mrożącej krew żyłach historii. Ruszacie na pomoc. Czas tyka.. nie ma na co czekać. Teraz Wasza kolej, może uda Wam się uratować przyjaciółkę… *Pokój zagadek przeznaczony jest dla graczy powyżej 15 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia będą wpuszczane tylko za zgodą opiekuna.

2

100

2

Warszawa

200.0 zł

motel-california-1

Motel California

Tajemniczy motel, zaginiona przyjaciółka i wszystko w Waszych rękach… Mystery Express zaprasza Cię na wyścig z czasem pełen napięcia, grozy i sekretów mrożących krew w żyłach. Przenieś się do słonecznej Kalifornii do roku 1973 roku. Z pozoru piękne, beztroskie miejsce szybko okazuje się koszmarem Waszej przyjaciółki, a wszystko przez niefortunnie wybrany motel, który skrywa tajemnicę, o której strach mówić głośno. W roku 1960 luksusowy Hotel California przy ulicy Golden State Frontage został doszczętnie zniszczony w płomieniach. W oka mgnieniu ogień zajął całą powierzchnię i bogate wyposażenie, zmieniając niegdyś popularne, tętniące życiem miejsce w zgliszcza. W pożarze nie ucierpieli goście hotelu i obsługa. Wyjątkiem była właścicielka Jennifer Malu i jej czarnoskóry mąż Manoi Malu. Podczas heroicznej akcji ratunkowej wyciągnięto parę z płomieni i przetransportowano do szpitala. Jennifer przeżyła pomimo licznych i rozległych poparzeń, natomiast jej mąż zmarł.. Wydarzenia tamtej nocy odbiły się szerokim echem i powstało wiele domysłów i plotek. Ratownicy kalifornijskiej straży wydali oświadczenie, w którym jako powód tragedii podali przypadkowe wzniecenie ognia przez jednego z gości w pokoju hotelowym.

Okoliczni mieszkańcy jednak uważają, że pożar nie był przypadkiem ze względu na to, że właścicielka hotelu nie była darzona sympatią przez większość sąsiadów ze względu na nadmierną życzliwość wobec czarnoskórych. Ludzie wysyłali na nią oficjalne skargi, a po pożarze jej hotelu liczyli na to, że podobny budynek już nigdy nie powstanie w tamtej okolicy. Jednak kilka lat później, ku zaskoczeniu wszystkich, Jennifer rozpoczęła budowę nowego budynku na tej samej ziemii. W 1971 roku budynek został oddany do użytku, a dwa lata później Wasza przyjaciółka Kasia, rozpoczynająca swoją pierwszą podróż po Ameryce, odwiedza to tajemnicze miejsce. Już na samym początku pobytu otrzymujecie od niej niepokojące sygnały, a pewnego wieczoru Kasia dzwoni do Was błagając rozpaczliwie o pomoc. W jej głosie słyszycie przerażenie rodem z najgorszych koszmarów.. Ogarnia Was strach, a wszystko co się dzieje powoduje, że jesteście przekonani, że przydrożny motel, w którym się zatrzymała się Wasza przyjaciółka może być ostatnim miejscem jakie w życiu odwiedzi. Skradziony paszport, dziwna obsługa, niepokojące dźwięki… to dopiero początek mrożącej krew w żyłach historii. Ruszacie na pomoc. Czas tyka! Nie ma na co czekać. Teraz Wasza kolej, może uda Wam się uratować przyjaciółkę… *Pokój zagadek przeznaczony jest dla graczy powyżej 15 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia będą wpuszczane tylko za zgodą opiekuna.

motel-california-1

Video

Video

phone-woman

Dziś 09:00 - 23:00

Godziny otwarcia

kontakt@mysteryexpress.pl

Wyślij e-mail

phone-woman

Skontaktuj sie z nami!